Logowanie Zaloguj się
Radomsko: (44) 737 82 20 Katowice: (32) 720 31 51 Poznań: (61) 622 15 09 Kraków: (12) 397 51 60 Warszawa: (22) 213 06 30 Gdańsk: (58) 731 39 70 Nowy sącz: (18) 540 95 70 Wrocław: (71) 736 02 05
Numer telefonu na infolinię
Numer telefonu na infolinię  +48 501 639 996   

Firma SKANSKA pragnie podziękować za rzetelną obsługę w zakresie produkcji materiałów reklamowych dla naszej firmy. Nasze zlecenie spotkało się z profesjonalną obsługą, a ilość czasu jaka została poświęcona na kontakt z nami, pozwala stwierdzić, że troska o dobrą obsługę klienta jest mocną stroną producenta MILO. Dzięki Państwu firma SKANSKA została zaopatrzona w solidnie wykonane, zgodnie z naszymi oczekiwaniami katalogi instruktażowe BHP dla pracowników naszej firmy. Zamówienie opiewało na 2000 sztuk segregatorów wraz z kartami informacyjnymi i przekładkami oraz usługą dystrybucji na terenie całego kraju. Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że producent MILO to firma godna zaufania i gwarantująca miłą i bezpieczną współpracę. Jesteśmy przekonani, że ewentualne przyszłe zlecenia również spotkają się ze zrozumieniem, profesjonalną obsługą i bardzo dobrym podejściem do klienta.

Z poważaniem,
Małgorzata Dobosz Menadżer
Departamentu Komunikacji SKANSKA


Narodowy Bank Polski  - Departament Komunikacji i Promocji potwierdza, że firma MILO wyprodukowała na zlecenie Narodowego Banku Polskiego 5000szt. segregatorów z przekladkami zgodnie z nadesłanym projektem i specyfikacją.
Firma MILO należycie i terminowo wykonała zamówienie Narodowego Banku Polskiego.

Z poważaniem,
Tadeusz Deszkiewicz
Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji i Promocji


Producenta MILO rekomenduję tym, którzy cenią wysoką jakość usług oraz elastyczność w dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb klientów. Na zlecenie PKO TFI Producent MILO Segregatory.net wyprodukował segregatory dla sieci sprzedaży. Zakres zleconych prac obejmował również: - przygotowanie projektu segregatora, przekładek oraz płyt CD - tłoczenie płyt CD Powyższe prace zostały wykonane terminowo w wysokim standardzie jakościowym.

Łukasz Górnicki
Dyrektor Departamentu Marketingu PKO TFI


Współpraca firmy AVON COSMETICS POLSKA SP. Z O.O. z MILO Bartosz Mickiewicz trwa od 2009 roku do chwili obecnej. W tym czasie firma wykonywała dla naszych potrzeb materiały reklamowe, m.in. segregatory reklamowe i teczki reklamowe. Atmosfera współpracy utwierdza nas w przekonaniu, że Producent MILO to firma godna zaufania. Świadczone usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Z pełną odpowiedzialnością możemy ją polecić wszystkim poszukującym profesjonalnych usług poligraficznych.

Departament marketingu AVON COSMETICS POLSKA


W imieniu firmy POLOmarket Sp. z o.o. pragnę wyrazić podziękowania dla firmy MILO producenta segregatorów reklamowych. Jesteśmy w pełni uznania dla bardzo wysokiej jakości oferowanych usług , terminowości, fachowości oraz przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy we współpracy z firmą MILO. Producent MILO wykonał dla naszej firmy usługę w postaci produkcji dwóch rodzajów segregatorów w łącznym nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy. Zamówienie zostało wykonane zgodnie ze zleceniem fachowo i terminowo. Jesteśmy przekonani, że firma MILO może stanowić wzór dla firm działających w branży. Polecamy usługi MILO jako firmy solidnej i w pełni profesjonalnej.

W imieniu firmy POLOmarket Sp. z o.o.
Krystyna Domagalska
Kierownik Działu marketinguPoczta Polska S.A. , Biuro Promocji i Marketingu potwierdza zrealizowanie przez firmę MILO Bartosz Mickiewicz zlecenia dotyczącego produkcji 50 000 sztuk teczek reklamowych z klipem. Zamówienie złożone w firmie MILO zrealizowane został w sposób rzetelny, fachowy i dynamiczny, reprezentując wysoki poziom i jakość produktów. Zważywszy na nasze pozytywne doświadczenia związane z współpracą przy produkcji teczek reklamowych z klipem, polecam Producenta Segregatorów Reklamowych MILO Bartosz Mickiewicz, jako fachową firmę produkującą materiały reklamowe oraz gwarantującą wysoką jakość swoich usług.

Zastępca Dyrektora Biura Promocji i Marketingu


Urząd Kontroli Skarbowej w Warszawie potwierdza, iż firma MILO wykonała nasze zlecenie, projekt graficzny oraz teczki ofertowe na potrzeby urzędu. Zakres prac został wykonany zgodnie ze zleceniem i przy zachowaniu najwyższych standardów. Firma wywiązała się należycie z powierzonych obowiązków. W pełni rekomendujemy producenta MILO jako godnego partner w realizacji prac.

Dyrektor Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie
Aleksy OszmianczykPolecam usługi firmy MILO tym, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu, terminowość oraz profesjonalną obsługę.

Pozdrawiam,
Izabela Hryniewska
Fundacja Kabbalah
Dyrektor MarketinguFirma Dom Development S.A.  ma przyjemność zarekomendować usługi realizowane przez firmę MILO z siedzibą w Radomsku. Tym samym potwierdza wykonanie usług w zakresie produkcji segregatorów, przekładek oraz teczek z logo naszej firmy.
Prace wykonane przez firmę MILO charakteryzują się profesjonalnym podejściem, wysoką jakością i wykonywane są terminowo, a współpraca jest bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca.
Poleca się wszystkim zainteresowanym usługi firmy MILO jako dobrego i godnego zaufania partnera.

Z poważaniem,
Magdalena Budnik
Kierownik Działu MarketinguUsługi firmy MILO oceniam na bardzo wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje bardzo miła i rzetelna obsługa pracowników firmy. Towar dostaliśmy terminowo, bez zarzutów co do jakości. Gorąco polecam!

Mirosław Białkowski
Drukarnia ProGrafix
właściciel firmy