Logowanie Zaloguj się
Radomsko: (44) 737 82 20 Katowice: (32) 720 31 51 Poznań: (61) 622 15 09 Kraków: (12) 397 51 60 Warszawa: (22) 213 06 30 Gdańsk: (58) 731 39 70 Nowy sącz: (18) 540 95 70 Wrocław: (71) 736 02 05
Numer telefonu na infolinię
Numer telefonu na infolinię  +48 501 639 996   

Pudełka kartonowe

Opakowania reklamowe stanowią ważny czynnik wyróżniający produkt wśród wyrobów konkurencji. W dobie dużego wyboru rynkowego estetyka ma ogromne znaczenie. Wygląd produktu bardzo często wpływa na zachowania konsumentów i podejmowane przez nich decyzje. Produkujemy trwałe i eleganckie pudełka reklamowe wykonane z kartonu lub tektury. Oferujemy opakowania z paieru o dowolnych wymiarach i z pełnym zadrukiem. Pudełka kartonowe występują w postaci jedno lub dwuczęściowej i mogą być wyposażone w magnes ułatwiający zamknięcie.

Pudełka z papieru – ekologia i estetyka

Nasze pudełka papierowe stanowią estetyczne opakowanie reklamowe dla różnorodnych produktów. Eleganckie pudełka z nadrukiem to atrakcyjna i zarazem ekologiczna forma reklamy, która sprawdza się w różnych branżach. Zamiast tworzyw sztucznych warto postawić na lekkie i tanie w produkcji pudelka z papieru, które są biodegradowalne i bezpieczniejsze dla środowiska. Taki produkt pozwoli tworzyć pozytywny wizerunek firmy. W dzisiejszych realiach produkty bio są bardzo cenione, a troska o ekologię jest przejawem nowoczesności i rozsądnego podejścia do biznesu.

Pudełka kartonowe ozdobne – uszlachetnienia

Pudełka tekturowe mogą mieć bardzo różnorodną formę. Dzięki nowoczesnym technologiom druku i wykończenia jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom realizację każdego projektu, od prostego, aż po bardzo urozmaicony. Wykonujemy pudelka kartonowe z wysokiej jakości nadrukiem w intensywnych kolorach, z dodatkowym uszlachetnieniem. Dzięki dopasowaniu wykończeń nasze opakowanie może zyskać dowolny charakter, od eleganckiego, przez minimalistyczny i owoczesny, aż po zupełnie wyjątkowy i oryginalny. Opakowanie nie musi być nudne! Pudełka reklamowe z indywidualnym nadrukiem to doskonały pomysł na nietypowy gadżet reklamowy. Nadruk na pudelkach tekturowych wykonujemy metodą druku offsetowego wysokiej jakości. Na pudełkach papierowych można zastosować wiele rodzajów uszlachetnień, począwszy od foli błyszczącej matowej, matowej z lakierem wybiórczym UV przez uszlachetnienia foliami specjalistycznymi takimi jak folie strukturalne, folie nierysujące się, folie matowe typu Soft Touch , folie holograficzne i wiele innych.

Nasze pudełka firmowe można dodatkowo wzbogacić o tłoczenia wklęsłe lub Hot Stamping. Proponujemy Państwu wiele rodzajów pudełek reklamowych: pudełka z nadrukiem z tektur falistych, różne rodzaje fefco, pudełek z tektur litych takich jak pudełko dwuczęściowe typu denko + wieczko, pudełko reklamowe z zamknięciem magnetycznym lub na rzep, pudełka z etui oraz pudełka kartonowe z wykrojników. Oferujemy różne wielkości i kształty pudelek. Każdy projekt można dopasować ściśle do konkretnych potrzeb pod względem estetyki, formy i trwałości.

Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do kategorii opakowania reklamowe.