Clipboardy reklamowe

Jesteśmy twórcami unikalnych clipboardów, które łączą funkcjonalność z estetyką i doskonałą jakością. Tworzymy je według dowolnego projektu graficznego, który możesz dostarczyć samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszego zespołu projektowego.

Jeśli szukasz innowacyjnych sposobów na promocję, produkowane przez nas podkładki z klipsem stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby. To nie tylko praktyczne narzędzia, ale również wyjątkowe nośniki Twojego przekazu reklamowego.
 

Dlaczego warto wybrać nasze clipboardy?

Nasze podkładki charakteryzuje przede wszystkim solidność, ponieważ są wykonane ze sztywnej tektury litej (dwustronnie gładzonej) i wyposażone w najwyższej jakości klipy metalowe, zapewniające niezawodność i długotrwałość.

Clipboardy reklamowe od MILO Group są wprost idealne do wszelkiego rodzaju spotkań, szkoleń, prezentacji i eventów! Z chęcią sięgają po nie nauczyciele, wykładowcy, przedstawiciele handlowi czy ankieterzy. To nie tylko narzędzia biurowe, ale także kreatywny sposób na wyrażenie swojej marki, m.in. za sprawą nieograniczonych możliwości personalizacji. Możesz umieścić na nich swoje logo, grafikę czy tekst, co pozwoli Ci stworzyć idealny produkt, dopasowany do Twoich potrzeb i wizerunku firmy.

W ofercie znajdziesz clipboardy dwóch wariantach: pojedynczym lub podwójnym zamykanym. Mogą mieć one różny format, od popularnych A5 i A4, aż po nietypowe rozmiary, przygotowywane na specjalne zamówienie naszych klientów. Są niezwykle stabilne – okładka nie wygina się, dzięki czemu będą Ci długo służyły.

Podkładki z klipsem z dowolnym nadrukiem

Czy wiesz, że indywidualne nadruki wykonujemy za pomocą zaawansowanych technik, takich jak cyfrowa i offsetowa, dzięki czemu możesz nadać swoim clipboardom reklamowym unikalny charakter? Każdy projekt możemy dodatkowo uzupełnić o elementy ozdobne, takie jak folia soft touch, folia błyszcząca, matowa, lakier UV wybiórczy lub efekt struktury płótna/lnu czy skórki pomarańczy.
 

Clipboardy personalizowane Grupa MILO

Podkładki z klipsem to praktyczny nośnik reklamowy znajdujący szerokie zastosowanie w biurze, na konferencjach, targach i nie tylko. Warto wykorzystać powierzchnię podkładki, przygotowując unikalny projekt z wyjątkową grafiką, wykończeniem i dodatkowymi opcjami wyposażenia. Dla naszych klientów przygotowujemy clipboardy reklamowe personalizowane. Możemy zrealizować, każdy, nawet najbardziej wymagający projekt.

Deski z klipem zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych zleceniodawców, dodając nie tylko mechanizm standardowy, ale również inne rozwiązania, kieszonki na ulotki, uchwyty na długopis, klipy i wiele innych opcji wyposażenia, co czyni je bardzo wygodnymi zarówno podczas codziennego użytku, jak i wyjątkowych wystąpień na dużych konferencjach. Jeśli dbasz o ekologię, mamy w ofercie również clipboardy ekologiczne, wykonane z certyfikowanych surowców FSC.

W asortymencie posiadamy także długopisy reklamowe oraz notesy z indywidualnym nadrukiem, które wraz z clipoardami tworzą kompletny zestaw reklamowy.

Twoja firma zasługuje na coś wyjątkowego. Postaw na personalizowane podkładki z klipsem, będące doskonałym gadżetem reklamowym, świetnie wspierającym marketing Twojej marki.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk