pudełka ukośne

Pudełko ukośne
ID: 332
Pudełka z linii ukośnych stanowią doskonały sposób na ułożenie, segregację, uporządkowanie treści, materiałów, które na co dzień trudno ułożyć w estetyczny i ciekawy sposób. Opakowanie to funkcjonuję także pod nazwami: gazetownik, pudełko „ścięte” czy pudełko prasowe, jego kształtem jest sześcian otwarty od góry i na jednym z boków. Konstrukcja pudełka ukośnego ułatwia poszukiwanie dokumentacji, katalogów i innych zebranych w jednym miejscu materiałów.

Gazetowniki z pokrowcem

Pudełka ukośne od MILO wykonujemy w dwóch technologiach, z tektury litej oraz z tektury falistej, ta druga propozycja niesie za sobą wyjątkową funkcjonalność, takie pudełko możesz złożyć na płasko i zaoszczędzić dużo miejsca. Niewątpliwym atutem pudełek z kategorii ukośnych jest powierzchnia, którą możesz przeznaczyć na reklamę i komunikację z Klientem. Cały projekt graficzny wykonamy wg Twojej wizji i oczekiwań. A jeśli masz pewność, że gazetownik będzie często eksploatowany, wyciągany, przekładany itd warto rozważyć kalandrowanie, które uczyni to pudełko długowiecznym i przede wszystkim estetycznie prezentującym się mimo upływu czasu.
W MILO doskonale rozumiemy, że niektóre rozwiązania musisz przetestować, sprawdzić, upewnić się, z myślą o takich sytuacjach powstało nasze studio prototypowe, w którym stworzymy symboliczna ilość pudełek, abyś mógł wybrać rozwiązanie optymalne i najlepsze dla Twojej marki. Szczegóły dotyczące procesu powstawania, liczne rozwiązania techniczne oraz przykładowe realizacje poznasz współpracując z naszym działem sprzedaży.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk