pudełka produktowe

   

Pudełka na kosmetyki

Jeśli szukasz opakowania, które w pełni odzwierciedli jakość, technologiczne zaawansowanie i luksusowy charakter Twoich produktów, koniecznie skorzystaj z doświadczenia, wiedzy i rozwiązań od MILO. Pudełka na kosmetyki, które współtworzymy z topowymi markami naszych Klientów to oferta dla najbardziej wymagających. Postaw na atrakcyjność, trwałość i najwyższą jakość.
Pudełko premium od MILO_krem.jpg
Pudełko premium od MILO_krem.jpg

Pudełka na prezenty

Pudełka na prezenty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów i można je dostosować do własnych preferencji, wizji, okoliczności, a dzięki palecie rozwiązań technologicznych i uszlachetnień doskonale dopasować do znajdujących się wewnątrz produktów. Twoje produkty będą łatwe do przenoszenia, bezpieczne przez długi czas, a jednocześnie będą wyglądać elegancko i wyjątkowo.

Pudełka na galanterię skórzaną

Wyjątkowo estetyczne, trwałe i sztywne pudełko na galanterię skórzaną to dopełnienie i odzwierciedlenie stylu, jaki posiadają produkty Twojej marki. W MILO łączymy styl z wysoką jakością, aby zaimponować klientom i zapewnić im wspaniałe wrażenia zakupowe. Zaprezentuj swoje produkty w odpowiednim i najbardziej wyjątkowym pudełku, dostarczaj doznań na każdym etapie kontaktu z Twoją ofertą.
Pudełko premium od MILO_1754e5.jpg
Pudełko premium od MILO_biżuteria.jpg

Pudełka jubilerskie, pudełka na biżuterię

Pudełka na biżuterię od MILO z przeznaczeniem do prezentowania
różnego rodzaju przedmiotów, luksusowych produktów detalicznych,
wyrobów jubilerskich to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Klientów i marek sektora Premium. Nasza pakowania na biżuterię charakteryzuję najwyższa jakość oraz obszerna paleta uszlachetnień.

Pudełka Premium, pudełka luksusowe

Wyróżnij swoje produkty i zaprezentuj je w najlepszym stylu, dzięki dużemu doświadczeniu i know-how, które posiada MILO- polski producent opakowań Premium. Twórz opakowania obok których nie sposób przejść obojętnie i które mają szanse stanowić doskonałe dopełnienie oferty i produktów Twojej marki. W MILO stawiamy na produkcję z surowców najwyższej jakości, rozbudowany technologicznie wachlarz rozwiązań oraz profesjonalną obsługę Klienta.
Pudełko premium od MILO_wstążka.jpg
pudelka-szufladkowe-07.jpg

Pudełka na CBD

Opakowania dla olejków CBD, małych fiolek i buteleczek to sztuka połącznie surowców najwyższej jakość, aby uzyskać trwałość i najbardziej wyrazistych form uszlachetnień, aby wyróżnić i w pełni wyeksponować produkt. Naszym Klientom oferujemy szereg rozwiązań, od pudełek szufladkowych, poprzez tubowe, skończywszy na wyjątkowych boxach na kilka produktów w pudełku magnetycznym.

Pudełka na książki

Ozdobne pudełka na książki to najlepszy wybór, jeśli chcesz, aby Twoja książka wyróżniała się wśród innych, jej opakowanie było subtelnym dopełnieniem, a przede wszystkim stanowiło bezpieczne schronienie dla historii, która z pewnością dla wielu będzie tą najpiękniejszą. Pudełka MILO to rozwiązania Premium, począwszy od certyfikowanych surowców, skończywszy na najbardziej wyjątkowych uszlachetnieniach technologicznych dostępnych na świecie.
Pudełko premium od MILO_1754345234.jpg
Pudełko premium od MILO_czekoladki.jpg

Pudełka na czekoladki

Opakowanie na najczęściej wręczany prezent na świecie, czyli „pudełko na czekoladki” wymaga nie lada sztuki i kreatywności. Rozwiązania od MILO to opakowania tworzone z najwyższej jakości surowców, posiadające certyfikaty i atesty. To małe dzieła sztuki, które w pełni wyrażają charakter i niepowtarzalną zawartość produktów umieszczonych w pudełku.

Pudełka na świece

Przepięknie pachnące świece to luksus, a świece zapakowane w wyjątkowe i przykuwające uwagę pudełko to prawdziwa radość dla każdego estety. Pudełka na świece do MILO to rozwiązania nowatorskie, spójne i wyjątkowo luksusowe. Twoje pudełko na świece powstanie w oparciu o indywidualny projekt oraz prototypy, które wykreujesz wg najśmielszych wizji.
Pudełko premium od MILO_świeca.jpg
Pudełko premium od MILO_654684.jpg

Pudełka na tekstylia, krawaty, poszetki

Zaprezentuj swoje tekstylia: jedwab, wełnę czy kaszmir w stylowych pudełkach na tekstylia od MILO. Nasze produkcje charakteryzuje niezwykła jakość, wyjątkowe okleiny np. tkaninowe, a całość przyciąga wzrok i zainteresowanie Twoich potencjalnych Klientów.

Pudełka na perfumy

Perfumy wymagają najbardziej atrakcyjnego i trwałego opakowania, aby już przy pierwszym kontakcie z pudełkiem, w którym są ukryte wyrazić ich osobowość, charakter i atrakcyjności. Pudełka na perfumy od MILO to niebanalna i wyrazista estetyka na pokazanie Twoich perfum w sposób, na jaki zasługują.
Pudełko premium od MILO_457643.jpg
Pudełko premium od MILO_5489649.png

Pudełka na okulary

Pudełka na okulary od MILO to przede wszystkim doskonałe zabezpieczenie Twojego delikatnego produktu, a jednocześnie możliwość wyrażenia stylu, charakteru i estetyki swojej zawartości. Nasze opakowanie na luksusowe okulary to szereg najciekawszych technologicznie rozwiązań dedykowanych markom z sektora Premium.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk