O nas

30 lat doświadczenia

MILO to stabilny i doświadczony partner, za którym stoi zaufanie największych polskich i globalnych marek. Naszą domeną jest produkcja najwyższej jakości: wzorników, pudełek i opakowań Premium, segregatorów, teczek, clipboardów i materiałów konferencyjnych.

Zakład produkcyjny oraz siedziba firmy znajdują się w Dobrzykowicach, pod Wrocławiem. Posiadamy w pełni zautomatyzowane 3 hale produkcyjne, objęte procedurami Kontroli Jakości nadzorowanymi przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu gwarantujemy niezawodność i terminowość, a także tak cenioną wśród naszych klientów - 12 miesięczną gwarancją jakościową.

By zapewnić naszym partnerom najwyższą jakość, pracujemy na rekomendowanych w branży maszynach produkcyjnych i systematycznie poszerzamy możliwości technologiczne. Stale się rozwijamy - 4 lata z rzędu otrzymujemy certyfikat Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Na klientów MILO czeka zespół kompetentnych Doradców Klienta oraz Studio Prototypowe.

Etyczność oraz ekologia to naturalne kierunki, które wyznaczyliśmy jako misję i wartości MILO. Od lat z dumą napędzamy całą naszą produkcję zieloną energią, pracując na wyłącznie certyfikowanych surowcach [FSC® oraz PEFC].

Misja MILO - firma przyjazna środowisku

Misją firmy jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów tak, aby harmonijna współpraca gwarantowała obu stronom trwały rozwój i znaczącą pozycję na rynku. Droga do tego celu to szereg etycznych i odpowiedzialnych decyzji zarządu spółki [jesteśmy laureatem wyróżnienia Etyczna Firma, przyznawanego przez Puls Biznesu]. Zainwestowaliśmy we własną farmę fotowoltaiczną i aktualnie cała produkcja MILO jest zasilana zieloną energią, pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. Pracujemy wyłącznie na ekologicznych i certyfikowanych surowcach FSC®.certyfikaty.pngfirma-milo.jpgRozwój i osiągnięcia

MILO od początku swojej działalności stawia na innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość, inwestując w profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. W 2010 roku dołączaliśmy do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, by w kolejnych latach potwierdzać standardy jakości i obsługi Klienta w ramach certyfikatów: Certyfikat Gazele Biznesu, Solidarni w Biznesie oraz Rzetelna Firma.

Naszą pozycję stabilnego i doświadczonego partnera budujemy pracując na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych renomowanych marek: HANG, CMC, RUGGERO PERONI, KOLBUS, HÖRAUF, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom terminowość i niezawodność.

W siedzibie MILO uruchomiliśmy innowacyjne Studio Prototypowe, umożliwiające prace koncepcyjne, testowanie rozwiązań i pomysłów, zanim w wielomilionowych nakładach rozpoczniemy ich produkcję. Eksperckość MILO to również nowoczesne i wykwalifikowane Biuro Obsługi Klienta, umożliwiające spotkania online, nadzór produkcji w ramach relacji na żywo, a także doradztwo marketingowego.
wyroznienia.png

 

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk