pudełka szufladkowe

Pudełko szufladkowe
ID: 327
Pudełko wysuwane, inaczej szufladkowe to doskonała propozycja, jeśli produkt, dla którego szukasz opakowania powinien być stabilnie unieruchomiony, intuicyjnie otwierany i doskonale zabezpieczony. Pudełko w tej linii produktów od MILO to odpowiedź na zapotrzebowanie branży beauty, olejków CBD, ale także biznesu, eventów i wielu innych. Intuicyjna forma otwarcia i zamknięcia stanowi walor i za razem ogromną przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. W MILO pudełka szufladkowe czekają na Ciebie w atrakcyjnych cenach, ponieważ nasz podwrocławski park maszynowy umożliwia wielomilionową produkcję w bardzo krótkim czasie, na w pełni zautomatyzowanej linii.

Producent pudełek szufladkowych

Pod względem technologicznym pudełko szufladkowe najprościej porównać do szuflady, stąd też jego nazwa. Składa się z dwóch części, szufladki oraz wsuwki, całość jest wykonana z certyfikowanej tektury litej o wskazanej przez Ciebie gramaturze. Pudełko możesz zaprojektować w dowolny, najatrakcyjniejszy dla Twojej marki sposób. Jeśli szukasz minimalizmu i komunikujesz jako ECO FRIENDLY doskonale sprawdzi się pudełko z okleiną eko, z delikatnym nadrukiem lub z tłoczeniem na sucho. Jeśli natomiast życzysz sobie, aby „nikt nie przeszedł obok pudełka z Twoimi produktami obojętnie” skorzystaj z jednej z setek oklein [tkaninowe, z fakturą, 3D i inne], nanieś lakier miejscowy UV i zastosuj wstążeczkę ułatwiającą wyciągnie „szufladki”. Kreuj, sprawdzaj, wyróżnij się!
Ponieważ każda realizacji w MILO powstaje pod indywidualne zamówień i zarówno jego wielkość, forma, rozwiązania oraz liczne uszlachetnienia są wynikiem zgrania z polityką marketingową marki, modelu komunikacji z rynkiem oraz Twojej intuicji masz możliwość stworzenia opakowania, które będzie „nie do zapomnienia”. I uwaga, nie musisz się na tym znać, w MILO czeka na Ciebie sztab Doradców z wieloletnim doświadczeniem. Zdzwonimy się?

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk