pudełka szufladkowe

Pudełko szufladkowe
ID: 327

Jeśli chcesz, aby Twój produkt był stabilnie zabezpieczony w opakowaniu, to pudełka szufladkowe są idealnym wyborem. Gwarantują najwyższy poziom ochrony, a do tego są wyposażone w intuicyjne otwieranie, co szczególnie doceniają klienci.
 

Gdzie sprawdzają się pudełka szufladkowe?

Opakowania szufladkowe od MILO, dzięki swojej uniwersalności, wykorzystywane są w różnych branżach. Przykładowo, firmy kosmetyczne często używają ich do pakowania swoich produktów, zwłaszcza jeśli są to produkty premium. Idealnie sprawdzają się w przypadku zestawów upominkowych, zestawów próbek kosmetyków czy zestawów produktów do pielęgnacji skóry.

Pudełka szufladkowe są także popularnym wyborem do pakowania upominków, w tym biżuterii czy zegarków. Odpowiedni dobór wykończenia sprawi, że tego typu produkty będą prezentowały się naprawdę ekskluzywnie.

Jak tworzymy pudełka szufladkowe?

Każda realizacja w MILO jest tworzona pod indywidualne zamówienie. Rezultatem tego są idealnie dobrana wielkość, unikalna forma oraz możliwość wyboru różnych opcji spośród licznych uszlachetnień. Dzięki temu z pewnością stworzysz unikalne pudełko szufladkowe, zgodne z Twoją marką!

Produkcja odbywa się w nowoczesnym parku przemysłowym pod Wrocławiem, gdzie dzięki pełnej automatyzacji procesów, w krótkim czasie możliwa jest produkcja milionów sztuk. Dzięki temu możemy zaoferować te wyjątkowe opakowania w atrakcyjnych cenach. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować prototyp danego produktu, aby móc zweryfikować, czy spełnia oczekiwania względem danego zamówienia.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółową wycenę zamówienia

Postaw na unikalny design pudełek szufladkowych!

Pudełka szufladkowe składają się z dwóch części, szufladki oraz wsuwki. Całość jest wykonana z certyfikowanej litej tektury, której gramatura jest wybierana przez Ciebie. Pudełko możesz zaprojektować tak, aby odpowiadało komunikacji Twojej marki czy pod temat organizowanego eventu. 

Jeżeli Twoja firma jest eko albo po prostu szukasz minimalizmu, polecamy opakowanie z delikatnym nadrukiem, tłoczeniem na sucho albo prostą okleiną. Natomiast jeśli chcesz, aby nikt nie przeszedł obojętnie obok Twojego opakowania, możesz skorzystać z jednej z wielu oklein tkaninowych, z fakturą, a nawet 3D!

Zwróć uwagę, że poszczególne elementy projektu graficznego możemy pokryć lakierem UV. Co więcej, dla dodatkowej wygody proponujemy użycie wstążki ułatwiającej wyciąganie „szufladki”.
 

Zamów pudełka szufladkowe od producenta

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, chcesz omówić szczegóły swojego zamówienie lub poznać wycenę – zapraszamy do kontaktu. Nie musisz znać się na projektowaniu opakowań – pomogą Ci w tym nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem. Wybierając pudełka szufladkowe MILO, stawiasz na innowacyjność, jakość i indywidualne podejście.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk