Wzorniki reklamowe

Kreatywność, dbałość o najmniejszy detal, kontrola jakości na każdym etapie produkcji, ekologiczne rozwiązania i kompleksowa realizacja ugruntowały naszą pozycję lidera w produkcji wzorników reklamowych.

Wzorniki, producent GRUPA Milo


Wzorniki reklamowe umożliwiają wyeksponowanie materiałów, kolorów i faktur produktów z branży budowlanej, dekoratorskiej, metalowej, drewnianej, szklarskiej, elektronicznej i innych. Dzięki ich zastosowaniu produkty można nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć, oceniając walory niedostrzegalne na zdjęciach. Wzorniki i próbniki firmowe występują w różnych postaciach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksową produkcję wzorników reklamowych wraz z konfekcjonowaniem próbek dostarczonych przez klientów. Jako producent wzorników firmowych używamy wyłącznie certyfikowanych surowców w tym grubej tektury litej , dzięki czemu nasze wzorniki cechuje wysoka trwałość i jakość. Posiadamy nowoczesne technologie uszlachetnień typu folia strukturalna zabezpieczająca przed zarysowaniami, folia aksamitna nadająca miękkość w dotyku, folia holograficzna oraz różne struktury kalandru, lakier UV. Dzięki zastosowaniu tych technologii nasze wzorniki wyróżniają się niepowtarzalnością jakością oraz oryginalnym wyglądem. Ponadto wszystkie nasze próbniki reklamowe możemy wyposażyć w liczne kieszonki, uchwyty, rączki, zamykania na magnesy lub mocne zatrzaski.

Milo to czołowy producent wzorników reklamowych w Polsce. Jako lider całość naszej produkcji objęliśmy kontrolą jakościową, która gwarantuje naszym Klientom najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Projektowanie i produkcja wzorników reklamowych dla branż: wzorniki budowlane, wzorniki na tekstylia, wzorniki dla branży chemicznej, wzorniki do profili, wzorniki dla branży farmaceutycznej i innych wiodących sektorów to nasza domena. Surowcem z którego wytwarzamy wzorniki reklamowe jest tektura lita [tektura sztywna]. Zamówisz u nas wzorniki z pianką, wzorniki z wytłoczką, dopasowaną pod produkty, które planujesz zaprezentować. Wzornik reklamowy od MILO to kompleksowa realizacja, od projektowania koncepcyjnego, poprzez wklejenie i konfekcję próbek, po magazynowanie wzorników Twojej firmy.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk