pudełka clamshell

Pudełko clamshell
ID: 316
Pudełka z serii clamshell są doskonałym rozwiązaniem, gdy szukasz opakowań prostych, praktycznych i maksymalnie zabezpieczających zawartość znajdującą się wewnątrz. Swoją wszechstronność clamshell zawdzięczają konstrukcji, stanowiącej jedną płaszczyznę, co wprowadza minimalistyczny i nowoczesny charakter. Aby dodać pudełku dodatkowe walory estetyczne oraz dysponować jeszcze większą powierzchnią do komunikacji marketingowej możemy także zaprojektować i wypełnić grafiką wnętrze pudełka.

MILO - producent pudełek clamshell

Wszystkie pudełka produkowane w MILO powstają z certyfikowanych serowców FSC, oczywiście pudełka typu clamshell również, jest to nasza odpowiedź w trosce o ekologię, a także świetne rozwiązanie dla firm dla których takie możliwości produkcyjne są dodatkową wartością. Opakowanie w tej linii możemy uszlachetnić dowolną, każdą dostępną techniką: cięcie brzegów na ostro, kaszerowanie, okleina tkaninowa, z fakturą, a także przeróżne tłoczenia, nanoszenie lakierów UV i wiele innych.
Pudełka clamshell wpisują się świetnie w komunikację marek cechujących minimalistyczne i nowoczesne kreacje wizerunkowe. To opakowanie doskonale zabezpiecza znajdujące się wewnątrz produkty, katalogi, książki, kosmetyki… Jeśli szukasz pomysłu, inspiracji i optymalnych rozwiązań koniecznie skorzystaj ze wsparcia naszych Doradców Klienta MILO, którzy dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem będą bezcennym wsparciem. Do Twojej dyspozycji pozostaje także nowoczesne i kreatywne studio prototypowe.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk