wzorniki tkanin i rolet

Grzbiet na tkaniny
ID: 54

W branży dekoratorskiej wzorniki tkanin stanowią kluczowy element, nie tylko do porównywania próbek materiałów, lecz także do prezentacji różnych rodzajów wykończeń produktów, takich jak:

  • rolety,
  • plisy,
  • zasłony,
  • karnisze

i wiele innych.

Ich postać książkowa, forma segregatora czy inna, indywidualnie dobrana do danego typu wyrobu, umożliwia wygodne przeglądanie wzorów i kolorów tkanin, a także ocenę ich walorów, takich jak grubość czy faktura.

Działasz w branży dekoratorskiej? Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na wzorniki na plisy, rolety czy żaluzje!

Zróżnicowane rozwiązania we wzornikach rolet, żaluzji i plis

Wzornik rolet
ID: 55

Nasza oferta wzorników obejmuje różnorodne rozwiązania, począwszy od wzorników zamykanych na magnes, wyposażonych w mechanizm ringowy do wpinania materiałów, po te z plastikową rączką ułatwiającą przenoszenie.  Wśród popularnych form znajdują się także tradycyjne książki i walizki po katalogi, ale też segregatory czy wieszaki.

Wzorniki tkanin stanowią niezbędne narzędzie dla sprzedawców rolet, żaluzji czy plis, są także niezastąpione w sklepach meblowych, salonach z zasłonami oraz wszędzie tam, gdzie istotna jest prezentacja wszystkich właściwości tkanin.

Wzornik tkanin - prosto od producenta
ID: 58

Najwyższa jakość i estetyka – spraw, by Twoje rolety dobrze się prezentowały

Nasze wzorniki reklamowe na próbki tkanin rolet okiennych, zasłon, żaluzji czy plis wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości tektury litej, gwarantującej trwałość i estetykę. Zadruk jest tworzony techniką offsetową.

Jako producent oferujemy wiele rodzajów uszlachetnień, takich jak folia matowa, folia aksamitna czy okładka ze strukturą płótna, aby zapewnić naszym klientom możliwie najlepsze wrażenia estetyczne. Wyróżnić możemy tu także hot stamping czy tłoczenie na sucho.

Zapewniamy kompleksową obsługę, włączając w to konfekcjonowanie próbek do wzorników, dzięki czemu klienci otrzymują gotowe i profesjonalne narzędzie do prezentacji i wyboru tkanin.
 

Sprawdź nasze realizacje wzorników tkanin i rolet

Naszym głównym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów poprzez dostarczenie wysokiej jakości produktów, profesjonalnego wsparcia i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i pozytywnych opinii naszych klientów, które świadczą o naszej skuteczności i zaangażowaniu w każdy projekt.

Zdajemy sobie sprawę, że wzorniki tkanin to nie tylko narzędzie, ale również inspiracja do tworzenia wyjątkowych i przytulnych przestrzeni, które odzwierciedlają osobowość oraz styl każdego klienta. Dzięki naszym wzornikom, dekorowanie wnętrz staje się łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące, a każdy detal może być dopasowany do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami obejmującymi wzorniki rolet i tkanin. Każda z nich jest tworzona od podstaw, w oparciu o indywidualne wymagania klienta.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk