pudełka zamykane na magnes

Pudełko magnetyczne
ID: 268
Dział pudełek Premium od MILO otwierają pudełka zamykane na magnes, które poprzez formę otwarcia stanowią dodatkowy i tajemniczy walor eksponowania produktów Twojej marki. Podstawę pudełka stanowi niezawodne denko oraz okładka, dopełniająca bryłę pudełka, które otwieramy i zamykamy po jednej jego stronie. To przepiękna forma pozwalająca na umieszczenie logotypu, grafiki oraz uszlachetnień w sposób, który prowadzi Klienta w świat produktu i dostarcza mu dodatkowych wrażeń, coś na kształt „niespodzianki” ukrytej wewnątrz pudełka. Magnetyczna forma zamknięcia zapewnia także doskonałe warunki zabezpieczające produkt przed nieplanowanym wysunięciem się. Pudełka z zamknięciem magnetycznym to doskonałe opakowanie produktów premium, niezależnie od tego czy sprzedajesz biżuterie, perfumy czy inne luksusowe przedmioty. Eleganckie pudelko na magnes unikalnego projektu, z logo firmy, jest ineodlączną częścią promocji marki.

Eleganckie pudełka kartonowe na magnes

W MILO pudełka reklamowe zamykane na magnes powstają wg indywidualnego projektu, który tworzymy w oparciu o potrzeby sprzedażowe i ekspozycyjne Twoich produktów. Surowcem, z którego powstaje pudełko zamykane, jest certyfikowana tektura lita, którą następnie uszlachetniamy w sposób odzwierciedlający cele i wartości Twojej marki. Np. pudełka dla produktów premium ozdobisz szlachetną okleiną z folią soft tuch i wyróżniającym się hot stampingiem [tłoczeniem] logotypu. Produkty z linii EKO wykonasz z okleiny kraftowej, minimalistycznej, dobierając tłocznie na sucho lub jednokolorowy druk… a to dopiero początek palety możliwości, jakie oferuje rozbudowana linia produkcyjna MILO.
Pudełka reklamowe dla Twojego produktu są łącznikiem między tym co oferujesz, a odczuciami Twoich Klientów. Skorzystaj z 30 letniego doświadczenia MILO i stwórz wyjątkowe pudełka, opakowania reklamowe zamykane na magnes dla produktów, które planujesz wyróżnić. A jeśli chcesz mieć absolutną pewności, że wybrałeś dobrze, w MILO wykonasz prototyp pudełka, które możesz przetestować, pokazać, sprawdzić w praktyce i dopiero wówczas zlecić wielonakładową realizację.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk