walizki i kuferki

Kuferek z rączką
ID: 338
Pudełko stanowiące opakowanie dla próbek, produktów, wzorników Twojej marki to wyjątkowa realizacja, która jako „samodzielne” narzędzie marketingowe powinna być zaprojektowana zgodnie z kilkoma kluczowymi parametrami. Przede wszystkim zaplanuj, gdzie planujesz używać swojego wzornika z próbkami: stacjonarnie w kilku oddziałach, sklepach, hurtowniach, a może mobilnie i pudełko walizkowe powinno być funkcjonalne, lekkie i doskonale prezentować Twoją ofertę po pokonaniu kilkuset kilometrów w aucie lub samolocie?

Producent kuferków z rączką

Pudełka od MILO, które pełnią funkcję wzornika, środka bezpiecznego transportu czy teczki są wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej tektury litej, całość procesu powstawania jest ściśle zaplanowana i na każdym kroku podlega kontroli jakościowej. W ujęciu wizualnym stoi przez Tobą ogrom rozwiązań, począwszy od tych minimalistycznych i nowoczesnych, np. w okleiny Eko, kaszerowanie projektem tylko z logotypem, zastosowanie okleiny tkaninowej etc., po najkrzykliwsze i przykuwające uwagę nie tylko Klientów rozwiązania typu: połyskujące okleiny, nieszablonowe dodatki np. skórzane lub metalowe rączki, paski, wstążki… po fantazyjne tłoczenie.
MILO to producent oferujący usługi w pełni kompleksowo, zlecisz u nas nie tylko produkcję i wykonanie wzornika, ale także opracowanie i przyklejenie próbek lub konfekcjonowanie próbek i wzorów, które umieszczasz we wzorniku „luzem”, a finalnie także magazynowanie. Ale nim przejdziemy do serii praktycznych rozwiązań zachęcamy do skorzystania z pełnej palety oferty MILO: studia prototypowego, konsultacji z naszymi Doradcami, możliwości otrzymania darmowych próbek, spotkanie na żywo w naszej inspirującej wzorcowni, spotkanie online z naszym działem marketingu i wiele innych. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i zróbmy dla Twojej marki wyjątkowe pudełko wzornikowe.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk