pudełka denko-wieczko

Pudełko denko-wieczko
ID: 250

Pudełko z wieczkiem to najpopularniejszy typ eleganckich opakowań, stanowiący doskonałe połącznie praktycznej formy i skutecznej reklamy. Składa się z denka, które jest bezpiecznym fundamentem konstrukcji, oraz wieka, zamykającego i zabezpieczającego prezentowane w nim produkty. Daje to możliwość ich pięknego eksponowania, czyli wykorzystania wszystkich walorów estetycznych w procesie sprzedaży.

Pudełka kartonowe denko-wieczko od MILO to indywidualny projekt, dedykowany Twojej marce. Każde z nich jest idealnie dopasowane do potrzeb produktu, który planujesz umieścić w jego wnętrzu. Idealnie sprawdzają się np. do prezentacji:

  • biżuterii,
  • upominków i prezentów,
  • artykułów kosmetycznych.

Bez względu na rodzaj asortymentu, który posiadasz w swojej ofercie, jesteśmy w stanie dopasować do niego kształt i rozmiar pudełka z wieczkiem.

Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie pudełka z wieczkiem w dowolnym formacie

Jak wygląda tworzenie idealnego pudełka z wieczkiem u doświadczonego producenta?

Dobór i zastosowanie certyfikowanych surowców, na których pracujemy w MILO, to początek pracy nad pudełkiem. Lita, trwała tektura, o określonej fakturze, stanowi szkielet każdej konstrukcji.

W kolejnych etapach produkcji skupiamy się nad tym, jak zabezpieczyć i perfekcyjnie zaprezentować znajdujące się wewnątrz produkty. W tym celu stosujemy np. dopasowaną piankę, tekturową wytłoczkę lub elegancki papier pakowy.

By ostatecznie dodać opakowaniu szlachetności i bezwzględnie wyróżnić go wśród produktów konkurencji, poza oczywistym kaszerowaniem (oklejaniem pudełka dowolną grafiką, zgodnie z dostarczonym projektem lub propozycją stworzoną przez naszych doświadczonych specjalistów) w MILO wykonujemy przepiękne uszlachetnienia:

  • tłocznie logotypu np. złotą folią,
  • zdobienie lakierem miejscowym UV,
  • oklejanie papierem o strukturze tkaninowej, strukturalnym czy np. folią soft touch.

Pudełka denko-wieczko a tworzenie spójnego wizerunku marki

Pudełka kartonowe denko-wieczko, mogące stanowić opakowanie dla produktów z Twojej oferty, to jeden z kluczowych elementów budowania silnej, prestiżowej i rozpoznawalnej marki. Gdy produkt ostatecznie opuszcza magazyny i staje w symboliczne szranki z konkurencyjnym asortymentem na półce, ma już tylko jedno zadanie – zostać wybranym. A to ułatwia mu dobrze przygotowane pudełko, przyciągające swoim wyglądem wzrok potencjalnych kupujących.

W MILO, razem z naszymi Doradcami Klienta, stworzysz pudełka np. denko-wieczko, które sprzedają, zachwycają i sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk