pudełka denko-wieczko

Pudełko denko-wieczko
ID: 250
Ten najpopularniejszy typ pudełek to doskonałe połącznie praktycznej formy i skutecznej reklamy. Pudełko kartonowe składa się z denka, które stanowi bezpieczny fundament konstrukcji oraz wieka, które zamyka i zabezpiecza prezentowane w nim produkty] oraz możliwości eksponowania produktu, czyli wykorzystania wszystkich walorów estetycznych. Pudełka kartonowe denko wieczko od MILO to indywidualna, w pełni zautomatyzowana produkcja, dedykowana Twojej marce, więc każde pudełko jest idealnie dopasowane do potrzeb produktu, który planujesz umieścić w jego wnętrzu.

Producent pudełek dwucześciowych

Dobór i zastosowanie certyfikowanych surowców, na których pracujemy w MILO to początek pracy nad pudełkiem, tektura lita o określonej konstrukcji stanowi szkielet konstrukcji, w kolejnych krokach skupimy się na tym jak zabezpieczyć i perfekcyjnie wyeksponować znajdujące się wewnątrz produkty, np. stosując dopasowaną piankę, tekturową wytłoczkę lub elegancki papier pakowy. By ostatecznie dodać opakowaniu szlachetności i bezwzględnie wyróżnić go wśród opakowań konkurencji, poza oczywistym kaszerowaniem [oklejaniem pudełka dowolną zaprojektowaną grafiką] w MILO wykonasz przepiękne uszlachetnienia: tłocznie logotypu np. złotą folią, zdobienie lakierem miejscowym UV, papierem o strukturze tkaninowej, strukturalnym czy np. folią soft touch. Logotyp możesz wyeksponować hot stampingiem w jednym z wielu kolorów dostępnych w ofercie.

Opakowania premium

Pudełka kartonowe denko-wieczko od MILO, które stanowią opakowanie dla produktów z Twojej oferty, to jeden z kluczowych elementów budowania silnej, prestiżowej i niezawodnej marki. Gdy produkt ostatecznie opuszcza magazyny i staje w symboliczne szranki z konkurencyjnymi pudełkami na półce, ma już tylko jedno zadanie, aby zostać wybranym. W MILO, razem z naszymi doświadczonymi Doradcami Klienta stworzysz pudełka np. denko wieczko, które sprzedają, zachwycają i nie można przejść obok nich obojętnie.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk