pudełka z mankietem

Pudełko z mankietem
ID: 320
W serii pudełek premium od MILO nie mogło zabraknąć TOP OF THE TOP wśród pudełek najbardziej efektowanych i niepozwalających zwyczajnie odłożyć się „na bok”. Konstrukcja pudełka jest zbliżona do pudełka denko wieczko z tą różnicą, że denko od wewnątrz dodatkowo zdobi „kołnierz”, mankiet, który dodaje opakowaniu niezwykłej elegancji i prestiżu. Pudełko z mankietem to rozwiązanie dla marek oferujących produkty premium, które w całej komunikacji marki stawiają mocny akcent na ekskluzywność i wyjątkowość swoich produktów.

Pudełka z mankietem od producenta MILO

Opakowania z linii pudełek z mankietem wykonujemy wyłącznie z tektury litej, czyli maksymalnie sztywnej, jej gramaturę dobieramy do potrzeb oraz produktów, które planujesz umieścić wewnątrz. Całość wykonujemy wg indywidualnego projektu, który powstaje tylko dla Twojej marki i produktu. Mankiet możesz wykonać w nawiązaniu do pozostałych elementów pudełka lub wyróżnić go np. błyszczącą folią, okleina tkaninową, a może papierem barwionym w masie?
Mnogość pudełkowych propozycji od MILO jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia oraz zaufania Klientów, często zdarza się, że wykonujemy nasze produkcje jako pionierzy i jako jedyni w Polsce, co umożliwia nam nasz rozbudowany i nowoczesny park maszynowy. I jeśli w natłoku propozycji nie wiesz, co byłoby optymalnym rozwiązaniem dla Twojej marki, w MILO czeka w gotowości nasze studio prototypowe, w którym zaprojektujesz, wykonasz i następnie poddasz testom i ocenie najśmielsze wizje opakowań. Lubimy wyzwania i już dziś zapraszamy do skorzystania z tej części naszej oferty.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk