Teczki reklamowe

Jesteśmy liderem w produkcji teczek reklamowych wytwarzanych z tektury litej. Posiadamy bogatą ofertę dodatków i uszlachetnień do teczek fimowych, t.j. folie typu hard, soft, folia mat, hot stamping. Produkujemy teczki z rączką, teczki ofertowe na dokumenty, teczki skrzydłowe, kuferki reklamowe z logo firmy.

Wybierz teczki reklamowe od doświadczonego producenta – GRUPY MILO

Od lat specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości materiałów reklamowych dla firm. Nasze teczki ofertowe, reklamowe i inne produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i reprezentacyjne. Dzięki bogatej ofercie na projekt oraz druk zawsze znajdziesz u nas produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Możemy wykonać teczki w dowolnym kolorze, rozmiarze grzbietu (o szerokości od 2 do 25 centymetrów) i wielu formatach, aby idealnie pasowały do wizerunku twojej firmy.
 

Poznaj teczki firmowe MILO – z litej tektury lub innych materiałów

Oferujemy tradycyjne teczki reklamowe, wykonane z trwałej, dwustronnie gładzonej tektury. Są one bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dlatego sprawdzą się w każdych warunkach! Mogą pomieścić wiele materiałów promocyjnych firmy oraz innych istotnych dokumentów, a ich nowoczesny design przyciągnie uwagę potencjalnych klientów

Naszym klientom proponujemy również firmowe teczki z kategorii premium, które tworzymy z materiałów najwyższej jakości, takich jak skóra naturalna czy eko-skóra. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniowych, a ich elegancki design sprawia, że stanowią one idealne narzędzie do reprezentacji Twojej firmy na najwyższym poziomie.
 

Jak dopasowujemy sztywne teczki do wizerunku firmy i wymagań klientów?

Na każdej z naszych teczek, z pomocą nowoczesnych metod i maszyn, możemy wykonać nadruk logotypu, danych kontaktowych czy hasła reklamowego – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Taki druk teczek ofertowych gwarantuje doskonałą jakość i trwałość.

Oprócz tego proponujemy uszlachetnienie teczek reklamowych, poprzez hot stamping z tłoczeniem (np. złoty tłoczony napis), folię matową (także nierysującą się), błyszczącą czy soft touch, lakier wybiórczy, kalander (struktura płótna). Dzięki nim Twoja teczka reklamowa z nadrukiem będzie jeszcze bardziej reprezentacyjna.

Do każdej teczki jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe akcesoria, takie jak: miejsce na wizytówkę, kieszonka narożna, kieszonka na katolog, uchwyt na długopis, dodatkowy mechanizm ringowi lub klip do wpięcia kartek.

Gdzie wykorzystać personalizowane teczki wysokiej jakości od GRUPY MILO?

Oferujemy teczki reklamowe i teczki ofertowe wysokiej jakości, które stanowią praktyczny sposób na przechowywanie dokumentów, zapisków, materiałów konferencyjnych, firmowych, edukacyjnych bądź innych.

Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze produkty do indywidualnych potrzeb klientów. W ramach usług dodatkowych oferujemy m.in. personalizację teczek, dzięki czemu Twoja firma może wyróżnić się na tle konkurencji.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk