standy eliptyczne

Standy eliptyczne
ID: 625
Największą zaletą standów typu totem jest mobilność. Umożliwiają szybki i łatwy montaż, nie zabierają powierzchni magazynowej oraz oferują możliwość reklamy produktu z dwóch stron i jego ekspozycję. Atrakcyjna forma zwiększa zainteresowanie produktem, co pozytywnie wpływa na wyniki sprzedaży. Standy reklamowe eliptyczne wykonujemy z wysokiej jakości kartonu z nadrukiem pełno kolorowym , grafiką dwustronnie identyczną lub dwustronnie różną, uszlachetnioną lakierem offsetowym ,folią błyszczącą lub matową.
Standy eliptyczne
ID: 623
Dysponujemy szerokim wachlarzem wykrojników dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, od standów firmowych małych o wymiarach 420x1300 mm aż po duże formaty jak np. 650x1900mm. Nasze standy reklamowe eliptyczne możemy dodatkowo wyposażyć w kieszonki na ulotki lub broszury o formatach DL , A5, A4 lub innych. 
Standy eliptyczne
ID: 624
Standy z indywidualnym nadrukiem charakteryzują się prostym systemem składania/rozkładania co ułatwia ich transport i montaż u klienta. Poszukujesz czegoś innego? Standy reklamowe to szeroka gama produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk