segregatory premium

Segregatory premium
ID: 387
Jednym z ciekawszych uszlachetnień segregatora firmowego jest obicie skóropodobne. Okleina i wyklejka mogą mieć dowolny kolor, najczęściej wybieranym odcieniem jest bordowy lub czarny. Segregator reklamowy skóropodobny to ekskluzywna forma przechowywania dokumentacji. Segregator w tej formie można wykorzystać jak katalog produktów, wzornik czy kartę win lub innego rodzaju formę prezentacji. Wzbogacony na grzbiecie lub przedzie złoceniem wykonanym metodą hot stampingu. Dodatkowym uszlachetnieniem segregatora jest zastosowanie. Dodatkowo proponujemy szereg akcesoriów dodatkowych i uszlachetnień. Segregator możemy wyposażyć w oczko grzbietowe, oczka rado, szynę metalową zabezpieczającą krawędzie okładki, trójkątne kieszenie samoprzylepne, kieszenie na wizytówki, płyty CD itp. Wzmocnieniem, chroniącym przed uszkodzeniem i dodającym nietypowego wyglądu jest zastosowanie metalowych narożników dostępnych w różnych kolorach. W środku można zamontować mechanizm ringowy z możliwością malowania w różnych odcieniach palety barw RAL.

Segregatory płótnopodobne

Segregator płótnopodobny
ID: 385
Segregatory płótnopodobne posiadają okleinę i wyklejkę wykonaną z papieru Ecoline w dowolnym kolorze. Wyposażone w hot-stamping lub prosty nadruk metodą sitodruku. MogąSegregatory reklamowe płótnopodobne należą do grupy produktów przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Segregatory są wykonane z tektury litej kaszerowanej okleina przypominającą materiał - okleina Ecoline. Nadruk wykonywany jest metodą sitodruku lub hot tamingu. Dodatkowymi uszlachetnieniami takiego segregatora mogą być metalowe narożniki, kółko grzbietowe czy tłoczenie loga lub napisów. Okładki można wykonać na zamówienie w dowolnych formatach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Segregatory z nadrukiem wyposażamy w mechanizmy dwu lub cztero-ringowe oraz dźwigniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo jeszcze innego typu dodatki takie jak kieszonki, uchwyty na długopis czy płytę. W segregatorach można konfekcjonować indywidualnie zadrukowane karty lub przekładki. Jako producent segregatorów oferujemy kompleksową obsługę klienta wraz z projektowanie graficznym. posiadać wzmocnienie w postaci metalowych szyn montowanych na krawędziach. Segregatory z nadrukiem to bogata oferta produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami.

Producent segregatorów ze skóry

Segregator ze skóry
ID: 386
Segregatory wykonujmy z najwyższej jakości surowców, tektury litej dwustronnie gładzonej kaszerowanej okleiną skrópodobną typu Baladek. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów szukających produktu ekskluzywnego. W ofercie posiadamy także inne segregatory z nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk