wzorniki podłóg i listew

Wzornik podłóg
ID: 204
Wzorniki podłóg i drewna pozwalają na proste i szybkie przedstawienie wyrobów w kilku wariantach. W branży drewnianej spotykane są najczęściej w postaci skrzydłowej lub wachlarzykowej. W okładkach próbki są wklejane bezpośrednio na okładkę lub eksponowane w wytłoczkach lub piankach. Wzorniki wachlarzowe posiadają indywidualnie zadrukowana okładkę wraz z połączonymi śrubą metalową lub plastikową próbkami. Niewielkie wymiary ułatwiają transport oraz przechowywanie wzornika. 

Wzornik podłóg drewnianych

Wzornik podłóg drewnianych
ID: 205
Doskonałym rozwiązaniem wzorników drewna są również reklamowe pudełka, kuferki lub walizki z rączką, które są przystosowane do utrzymania ciężaru próbek. Łatwa prezentacja faktury czy koloru drewna stanowi dużą zaletę przy sprzedaży produktów. Wzorniki  wykonujemy z wysokiej jakości surowców tektury litej lub kartonu. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą również konfekcjonowanie próbek do wzorników.
Wzornik paneli
ID: 206

Wzorniki wykładzin i dywanów

Wzornik wykładzin
ID: 203
Prostym i wygodnym sposobem prezentacji próbek wykładzin czy dywanów są wzorniki wieszakowe, planszowe i wachlarzowe. Pozwalają one na ocenę i porównanie kolorów, materiałów, grubości czy faktury oferowanych produktów. Zapewniamy możliwość wykonania wzorników kompleksowo, począwszy od przygotowania projektu nadruku, poprzez jego realizację a skończywszy na cięciu i wklejaniu próbek. Do produkcji wzorników wykorzystujemy wysokiej jakości tekturę litą. Zadruk jest wykonywany techniką offsetową z możliwością zastosowana wielu uszlachetnień jak laminowanie folią matową, lakierem wybiórczym czy folią aksamitną. Oferujemy kompleksową obsługę produkcji wzorników wraz z konfekcjonowaniem próbek.
Producent wzorników wykładzin i dywanów
ID: 207
Prostym i wygodnym sposobem zaprezentowania próbek wykładzin czy dywanów są wzorniki wieszakowe, planszowe i wachlarzowe. Wzorniki wykładzin tego rodzaju pozwalają na łatwe i wygodne porównanie kolorów i faktur oferowanych produktów. 

Jako producent oferujemy wykonanie wzorników zgodnie z projektem klienta. Możemy również przygotować projekt od podstaw w naszym studiu graficzny.  W zależności od potrzeb, wzorniki podłóg i wykładzin mogą być wyposażone w dodatkowe kieszenie na katalog produktowy, wizytówkę czy płytę.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk