pudełka etui slipcase

Pudełko etui Slipcase
ID: 302
Pudełka slipcase to wyjątkowe rozwiązanie, pozwalające zamknąć w jedną spójną całość: zestaw dla danej kolekcji, wydania specjalnego, trylogii, całej kolekcji… Pudełko ma kształt otwartego sześcianu, dzięki czemu poza obszerną powierzchnią reklamową na pudełku, z łatwością prezentujemy wnętrze: tytuły, numery, serie np. książek, płyt, katalogów. Pudełka z tej linii wykonane są z tektury litej, inaczej nazywanej sztywną, w związku z tym jest długowieczne i zarazem ekologiczne, ale przede wszystkim prezentuje swoją zawartość w sposób ekskluzywny i zachęcający. To forma dla produktów, serii, kolekcji, które przenoszą odbiorcę od pierwszych chwil do świata produktów, które oferujesz.

Producent pudełek Slipcase

Pudełka typu slipcase od MILO są wykonane ze wspomnianej tektury litej, o dopasowanej gramaturze, stanowiącej solidny fundament konstrukcji dla produktów, elementów, które umieścimy wewnątrz. Całe pudełko projektujemy i dopasowujemy pod „wypełnienie”, czyli produkty, książki, płyty, albumy, gry i inne, tak aby idealnie i co do milimetra wpasowały się w zamysł marketingowy Twojej marki. Pudełko z zewnątrz możesz dowolnie uszlachetnić: zarówno zaprojektowaną grafiką, którą kaszerujemy całe opakowanie, a także rozwiązaniami premium np. okleiną tkaninową z naniesionym błyszczącym, wyrazistym Hot stampingiem, okleiną z fakturą, w określonym kolorze i strukturze lub np. z miejscowym lakierem UV, uwypuklając kluczowe treści na projekcie.
Jeśli szukasz pomysłu na efektowne i przykuwające uwagę rozwiązanie pełniące „klamrę” dla kilku elementów stanowiących całość pudełko typu slipcase będzie gustownym, innowacyjnym i wyrazistym rozwiązaniem. Od 30 lat doradzamy firmom jak prezentować swoje produkty i marki, w sposób w pełni realizujący ich cele marketingowe, śmiało skorzystaj z niej poprzez umówienie indywidualnej konsultacji z jednym z Doradców Klienta MILO. Jesteśmy do usług!

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk