pudełka etui slipcase

Pudełko etui Slipcase
ID: 302

Pudełka w formie slipcase to niezwykłe rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku różnych potrzeb związanych z prezentacją kolekcji, wydań specjalnych, trylogii czy pełnych serii książkowych i nie tylko. Kiedy zatem warto sięgnąć po tego typu opakowania?

Pudełka slipcase – idealne do prezentacji kolekcji książek, płyt czy katalogów

Jeśli chodzi o formaty i opcje personalizacji, Grupa MILO oferuje szeroki zakres możliwości. Każde tworzone przez nas pudełko może zostać dostosowane pod konkretne wypełnienie, czyli książki, płyty, albumy, gry itp. Zawsze wykonujemy indywidualny projekt, tak aby idealnie wpisać się w zamysł marketingowy danej marki czy kampanii produktowej. Wszystko dopasowujemy co do milimetra, aby zapobiec przemieszczaniu się książek i innych produktów wewnątrz pudełka – w ten sposób minimalizujemy ryzyko ewentualnych uszkodzeń.

Dodatkowo, zewnętrzną część opakowania możemy uszlachetnić różnymi technikami, takimi jak:

  • nadruk wysokiej jakości personalizowanej grafiki,
  • naniesienie błyszczącego, wyraźnego hot stampingu,
  • zastosowanie okleiny o dowolnym kolorze i fakturze,
  •  dodanie miejscowych zdobień lakierem UV.

Wszystko to nadaje wrażenia ekskluzywności.

Pudełka slipcase zwykle przyjmują formę otwartego sześcianu, co pozwala na kompleksową prezentację ich zawartości. To idealne rozwiązanie dla kolekcji książek, płyt, katalogów czy innych produktów, które tworzą spójną całość. Dzięki obszernej powierzchni reklamowej na pudełku, można łatwo zaprezentować tytuły, numery czy serie, co stanowi istotny element promocyjny.

Pudełka na książki od Grupy MILO – trwałość przede wszystkim

Co do trwałości pudełek na książki, opakowania typu slipcase od Grupy MILO są wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanej tektury litej, która jest bardzo sztywna. Wysoka gramatura sprawia, że całość stanowi bardzo solidną konstrukcję – na pewno będzie się dobrze prezentowała na półce, a także będzie stanowić dodatkowe zabezpieczenie na czas transportu.

Jeśli szukasz pomysłu na efektowne i przykuwające uwagę rozwiązanie pełniące „klamrę” dla kilku elementów stanowiących całość, pudełko typu slipcase będzie gustownym, innowacyjnym i wyrazistym rozwiązaniem. Od 30 lat doradzamy firmom jak prezentować swoje produkty i marki, w sposób w pełni realizujący ich cele marketingowe - dlatego śmiało skorzystaj z naszego wsparcia, poprzez umówienie się na indywidualną konsultację z jednym z Doradców Klienta MILO.

Jesteśmy do usług!

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk