wzorniki kamienia i płytek

Wzornik płytek ceramicznych
ID: 104
Producent artykułów reklamowych i wzorników GRUPA Milo posiada w swojej ofercie wysokiej jakości personalizowane wzorniki płytek i kamienia. Są to produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie, przeznaczone do prezentacji próbek. Wzorniki płytek i kamienia znajdują zastosowanie w sieciach dystrybucji, sklepach budowlanych, służą do prezentacji oferty producentów i pozwalają na łatwe przedstawienie wielu wariantów produktu dostępnych w ofercie.

Wzorniki płytek ceramicznych od producenta MILO

Wzornik płytek od producenta
ID: 103
Do produkcji wzorników płytek i kamienia wykorzystujemy wzmocnioną tekturę lita, która dostosowana jest do utrzymywania dużego ciężaru próbek. Na wzornikach można zastosować wiele uszlachetnień jak folia Hard nierysująca się czy lakier wybiórczy UV. Dla wzbogacenia produktu można umieścić w nim wiele dodatków takich jak kieszonki na ulotki, katalogi, wizytówki czy CD. Czy Jako producent wzorników reklamowych oferujemy kompleksową obsługę wraz z konfekcjonowaniem próbek. Wzorniki płytek i kamienia z nadrukiem indywidualnym klienta to doskonały pomysł na promocję firmy oraz wyeksponowanie produktów.

Wzorniki kamienia - kompleksowa realizacja

Wzornik kamienia
ID: 102
Do produkcji wzorników kamienia wykorzystywana jest tektura lita lub falista, pokryta folią stanowiącą dodatkowe zabezpieczenie przez zniszczeniem. Wzorniki płytek i kamienia występują najczęściej w postaci książki lub pudełka wyposażonego w rączkę ułatwiającą transport. Sztancowana pianka wewnątrz wzornika pomaga w równym rozmieszczeniu próbek, a zamknięcie na magnes zabezpiecza przez przypadkowym otwarciem.
Wzornik kamienia i płytek
ID: 101

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk