notesy reklamowe

Notes reklamowy
ID: 690

Notesy na spirali


Notesy reklamowe to niezbędne wyposażenie każdego biura. Wykonujemy notesy reklamowe w dowolnych formatach, z kolorowym nadrukiem i różną ilością kart. W naszej ofercie znajdą Państwo notesy proste klejone z możliwością wpięcia do segregatora czy teczki , notesy w okładce skóropodobnej z możliwością tłoczenia loga klienta oraz notesy spiralowane z zadrukowana okładką. Okładki do notesów możemy wykonać zarówno z kartonu, kredy, tektury litej jak i odpornego na o na wilgoć i temperaturę polipropylenu. Dodatkowymi formami notesów są biurwary czy piramidki nabiurkowe wraz z kalendarzem i karteczki do notowania.
Notes firmowy
ID: 692

Notesy spiralowane - 
kołonotes z nadrukiem

Oferujemy różne techniki łączenia kart: klejenie oraz spiralowanie po dłuższym lub krótszym boku, a także dodatkowe zamknięcie na gumkę. Nadruki na notesach wykonujemy metodą offsetową lub cyfrową w zależności od zamawianego przez klienta nakładu. Notes z nadrukiem indywidualnym to doskonały pomysł na reklamę połączoną z funkcjonalnością.

Jednym z najchętniej wybieranych tradycyjnych notesów jest kołonotes. Notesy spiralowane są trwałe i wygodne w użytkowaniu. Umożliwiają łatwe wyrywanie kartek. Okładka kołonotesu biurowego to doskonała powierzchnia reklamowa. Wykonujemy nadruki indywidualne na notesach spiralowanych z dowolnym uszlachetnieniem wybranym z naszej oferty.
Notes reklamowy
ID: 691

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk