displaye i ekspozytory

Displaye reklamowe
ID: 643
Display'e reklamowe stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych regałów wykonanych z metalu czy plastiku. Występują w postaci gotowej do użytku lub rozkładanej do transportu. Dowolny kształt i możliwość swobodnej aranżacji regału stwarza niemal nieograniczone możliwości ekspozycji produktów. Nasze displaye reklamowe wykonujemy z tektury falistej.

Producent ekspozytorów reklamowych

Ekspozytory reklamowe
ID: 642
Jako producent standów posiadamy wiele typów wykrojników do dyspozycji dla klientów, możemy również wykonać display pod indywidualne wymiary klienta, dostosowując regał do produktów umieszczanych przez klienta pod kątem wymiarów, ilości półek i wagi produktów na jednej półce. Nadruk reklamowy wykonywany jest techniką offsetową, z możliwością różnego rodzaju uszlachetnień typu lakier offsetowy, folia błyszcząca lub matowa.
Ekspozytor reklamowy
ID: 641
Displey’e półkowe to doskonały pomysł na ekspozycję produktów połączoną z reklamą firmy. Oferujemy kompleksową obsługę wraz z projektowaniem graficznym. Poszukujesz czegoś innego? Standy reklamowe to szeroka gama produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk