Pudełka reklamowe

Nasze pudełka reklamowe cechuje przede wszystkim wysoka  jakość  oraz ekologiczne rozwiązania, potwierdzone certyfikatem FSC. Jesteśmy liderem w produkcji ekskluzywnych opakowań reklamowych na bazie tektury litej, t.j. pudełka magnetyczne, denko-wieko, pudełka szufladkowe. 

Producent pudełek reklamowych GRUPA Milo


Firma MILO proponuje Państwu różnego rodzaju opakowania, boxy, gazetowniki i pudełka reklamowe. Produkujemy opakowania reklamowe z tektury litej, falistej oraz pudełka kartonowe i torby papierowe. Nasze pudełka firmowe produkujemy w różnych formatach i typach dostosowując się do Państwa potrzeb. Surowce używane do produkcji opakowań firmowych są najlepszej jakości co sprawia, że nasze produkty są wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Proponujemy pudełka z nadrukiem indywidualnym zamykane na magnesy, pudełka dwu-częściowe, pudełka z okienkiem PCV, pudełka o konstrukcji fefco, pudełka firmowe na próbki, pudełka na wino etuii i wiele innych. Nadruki wykonujemy metoda offsetową. Proponujemy różnego rodzaju uszlachetniania folią błyszczącą, matową lub lakierem wybiórczym UV. Dodatkowo można zastosować znakowanie metodą Hot Stampingu. Pudełka firmowe to doskonały pomysł na opakowanie na próbki lub upominek. Proponujemy wypełnienie kartonową, papierową lub piankową wkładką, dostosowaną do produktów klienta. Wkładki sztancujemy oryginalnymi wykrojnikami wykonanymi specjalnie pod materiały, które będą w nich umieszczane. Oferujemy kompleksową produkcję opakowań reklamowych wraz z konfekcjonowaniem produktów dostarczonych przez klientów.

Pudełka reklamowe PREMIUM, typu rigid box bezpośrednio od producenta to gwarancja najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Milo to producent eleganckich pudełek dla sektora premium, a także konkurencyjny cenowo partner przy masowej produkcji. W Milo wyprodukujesz: pudełka firmowe, pudełka reklamowe, pudełka na próbki, pudełka na targi, pudełka na kosmetyki, pudełka na biżuterię i wiele innych. Pudełka z logotypem, które tworzymy w MILO są wysokiej jakości i stanowią elegancką wizytówkę na produkt Twojej marki. Jako producent pudełek reklamowych oferujemy: pudełka rigid box, pudełka denko- wieczko, pudełka magnetyczne, pudełka szufladkowe, pudełka clamshell, pudełka ukośne, pudełka tubowe i inne nietypowe formy.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk