Pudełka reklamowe

Nasze pudełka reklamowe cechuje przede wszystkim wysoka jakość oraz ekologiczne rozwiązania, potwierdzone certyfikatem FSC. Jesteśmy liderem w produkcji ekskluzywnych opakowań reklamowych na bazie tektury litej, t.j. pudełka magnetyczne, denko-wieko, pudełka szufladkowe. 

Producent pudełek reklamowych z tekstury litej GRUPA MILO – nasza oferta

Firma MILO proponuje Państwu różnego rodzaju opakowania reklamowe, rigid-boxy, gazetowniki i pudełka z logo. W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

Przy użyciu najlepszej jakości surowców produkujemy opakowania reklamowe z tektury litej, falistej oraz pudełka kartonowe i torby papierowe.
 

Jak możesz personalizować nasze pudełka?

Nasze pudełka firmowe produkujemy w różnych formatach i typach, dostosowując się do Państwa potrzeb. Na zlecenie klienta możemy je dowolnie personalizować, dodając m.in. różnego rodzaju nadruki w postaci dyskretnego logo lub kompleksowych projektów, naprawdę wyróżniających dane opakowanie. Stosujemy przy tym metodę offsetową – dzięki niej każdy nadruk będzie wyraźny i przykuje wzrok potencjalnego odbiorcy.

Dodatkowo proponujemy różnego rodzaju uszlachetnienia tworzonych przez nas pudełek reklamowych, m.in. folią błyszczącą, matową lub lakierem wybiórczym UV. Można także zastosować znakowanie metodą hot-stampingu.
 

Gdzie warto wykorzystać opakowania reklamowe z logo od GRUPY MILO?

Pudełka firmowe to doskonały pomysł na opakowanie na próbki lub upominku, który planujesz wręczyć swoim klientom lub kontrahentom. Równie dobrze sprawdzają się do zamknięcia samych produktów – bez względu na ich rodzaj – w bardzo atrakcyjnej formie.

Każde opakowanie reklamowe może być wypełnione kartonową, papierową lub piankową wkładką, sztancowaną oryginalnymi wykrojnikami, wykonanymi specjalnie pod materiały, które będą w nich umieszczane.

Tak stworzone pudełka z logotypem będą stanowić elegancką wizytówkę marki.
 

Ile kosztują nasze opakowania z tektury litej z logo?

Pudełka reklamowe premium typu rigid box bezpośrednio od producenta to gwarancja najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Nawet przy mniejszych zamówieniach, ale też masowej produkcji jesteśmy w stanie zaproponować korzystną ofertę.


Zamów eleganckie opakowania reklamowe na Twoje produkty

Opakowania reklamowe od Grupy MILO to nie tylko pudełka kartonowe czy pudełka fasonowe, ale także wizytówka firmy i profesjonalizm. Nasze unikalne opakowania wyróżniają się wysoką jakością i ekologicznymi rozwiązaniami, ale także oryginalnymi wzorami i estetyką. Logo firmy umieszczone na naszych opakowaniach to nie tylko oznaczenie marki – to symbol elegancji i profesjonalizmu.

Nasze opakowania reklamowe, od pudełek zamykanych na magnesy po opakowania ozdobne, świetnie wyglądają i doskonale spełniają swoją rolę w przechowywaniu oraz w prezentacji produktów. To niezwykłe połączenie funkcjonalności, estetyki i ochrony, które warto zainwestować, zwłaszcza w kontekście coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Nasze pudełka zapewniają bezpieczeństwo przechowywania produktów, ale także stanowią wyjątkowy element wyróżniający się w tle konkurencji.

Dzięki różnorodności naszych opakowań, od pudełek produktowych po pudełka na alkohole czy CBD, mamy pewność, że znajdziesz idealne opakowanie dla swoich produktów. Personalizacja opakowań, zarówno nadrukiem, jak i różnymi uszlachetnieniami, to nasza specjalność. Inwestycja w nasze opakowania to wartość dodana dla Twoich produktów i ich prezentacji na rynku.
 

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk