pudełka okrągłe tubowe

Pudełko okrągłe
ID: 358
Linię pudełek tubowych w ofercie MILO twarzy szereg rozwiązań dedykowanych markom, które planują wyróżnić swoją ofertę wśród innych klasycznych pudełkowych formatów. Planują dostarczyć Klientom swoich produktów dodatkowych przeżyć wynikających z możliwości prezentacji, eksponowania produktów w takiej formie i niewątpliwie pozycjonują się w sektorze marek premium. Pudełka okrągłe są intuicyjne, niezwykle wygodne do trzymania w dłoni, funkcjonalne, zajmują mniej miejsca i przede wszystkim stanowią spójną całość wraz ze znajdującymi się wewnątrz produktami.

Producent pudełek tubowych

W MILO pudełka tubowe tworzymy z certyfikowanej tektury litej, która zapewnia naszym produkcjom wytrzymałość, przepiękne kształty, a także daje możliwości zastosowania wyjątkowych uszlachetnień. Pudełko tubowe składa się z dwóch części: dolnej i górnej, a niejednokrotnie także mankietu. Przestrzeń, którą możesz zaprojektować na potrzeby projektu jest obszerna i doskonale sprawdza się przy zastosowaniu uszlachetnień: oklein tkaninowych, z fakturą, kaszerowania wg wskazanego projektu, zastosowania folii, hot stampingu, wstążek, czy np. lakieru wybiórczego UV. Wewnątrz pudełka swój produkt zabezpieczyć pianką w jednym z dziesiątek wyjątkowych kolorów.
Pudełka okrągłe są rewelacyjnym rozwiązaniem dla marek z sektora premium, w przypadku których samodzielnie prezentujące się opakowanie wśród pudełek konkurencji jest kluczowe, a Klient podejmuje decyzję na podstawie zewnętrznych walorów estetycznych opakowania. W MILO przed zleceniem wielotysięcznego nakładu możesz i gorąco do tego zachęcamy możesz wykonać prototyp swojego pudełka, aby nabrać absolutnej pewności, że spełnia wszystkie stawiane przed nim oczekiwanie. Więcej szczegółów poznasz u jednego z Doradców Klienta MILO, w trakcie spotkania online lub na żywo w siedzibie naszej firmy, w Dobrzykowicach, pod Wrocławiem.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk