Clipboardy z nadrukiem logo

Clipboardy pojedyncze
ID: 562
Reklamowe clipboardy to podkładki z klipsem do trzymania dokumentów lub notesu.  Zajmujemy się produkcją clipboardów z nadrukiem w dowolnych formatach - A5 lub A4 lub innych. Clipboardy z nadrukiem z tej kategorii są produkowane z tektury litej dwustronnie gładzonej, co zabezpiecza okładkę przed wyginaniem i zapewnia jej odpowiednią sztywność. Oferujemy wykonanie indywidualnych nadruków  metodą cyfrową lub offsetową. 

Clipboardy z nadrukiem od producenta MILO

Clipboardy z nadrukiem
ID: 560
Nasze clipboardy z indywidulanym nadrukiem produkujemy z grubej tektury litej o grubości 2 mm lub podwyższonej 2,5 mm, zapewniającej wysoką sztywność i wytrzymałość. Możemy je wyposażyć w klipy drucikowe, klip z uchwytem na długopis oraz ząbkowane, różnego rodzaju kieszonki narożne oraz plastikowe uchwyty na długopis. Clipboardy z nadrukiem indywidulanym MILO to gwarancja najwyższej jakości.
Clipboard pojedynczy
ID: 561

Clipboardy reklamowe MILO

Nadruk na clipboardach może być wzbogacony poprzez uszlachetnienie. Stosujmy miedzy innymi folię błyszczącą, matową , lakier wyborczy UV lub kalandr - efekt struktury płótna/lnu lub skórki pomarańczy. Dodatkowo wykonujemy również druk notesów firmowych, ulotek, długopisów z logo i innych gadżetów stanowiących komplet z clipboardami z nadrukiem.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk