teczki ofertowe

Teczki ofertowe
ID: 522
Charakteryzujące się małą szerokością grzbietu, teczki ofertowe przeznaczone są na niewielką ilość dokumentów. Doskonale sprawdzają się jako oprawa do dokumentów czy umów dla klientów. Materiały w nich mogą być umieszczone w kieszeni lub wpięte w wewnętrzny wąs skoroszytowy. Teczki reklamowe ofertowe wykonujemy na wysokiej jakości kartonie lub kredzie. Dodatkowo można je uszlachetnić folią błyszcząca, matową, a także lakierem wybiórczym UV. Realizujemy druk teczek ofertowych nowoczesnymi technikami dostosowanymi do potrzeb konkretnego projektu.

Teczki z logo i kolorowym nadrukiem

Teczki firmowe
ID: 520

Teczka ofertowa na dokumenty

Teczka ofertowa to nie tylko praktyczne akcesorium do przechowywania dokumentów, ale także doskonałe miejsce na reklamę. Wysokiej jakości nadruk na naszych produktach pozwala wyeksponować logo firmy. Teczka ofertowa z logo i grafiką firmową to najlepsza oprawa dla materiałów konferencyjnych, umów i folderów dla klientów. Wykonujemy nadruki zgodnie z otrzymanym zamówieniem lub możemy przygotować własnym projekt w naszym studiu graficznym.
Teczka ofertowa
ID: 521
Na indywidualne potrzeby klientów teczki ofertowe możemy wykonać na specjalnie barwionych w masie kartonach na, których wykonujemy nadruk metodą sitodruku lub tłoczenia , złocenia loga klienta. Teczki firmowe ofertowe sztancowane są z wykrojników dzięki którym można nadać im indywidualne kształty i formaty. Nasze teczki dostępne są w formacie A4 lub A5 w podstawowej wersji bez zapięcia lub zamknięciem na gumkę lub rzepy. W zależności od opcji, dostarczane do klienta w postaci złożonej lub płaskiej. Teczki reklamowe to bogata oferta produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami.

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@grupamilo.pl
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk