Segregatory reklamowe

Nasze segregatory reklamowe wytwarzamy z najwyższej jakości tektury litej. Do produkcji stosujemy okucia renomowanych firm, gwarantujących wysoką trwałość. Posiadamy liczne dodatki, które wzbogacają naszą ofertę, t.j. kieszonki PCV, uchwyty, zamykania magnetyczne. 

Producent segregatorów GRUPA Milo


MILO jako czołowy producent materiałów reklamowych z tektury litej tworzy segregatory reklamowe z logo, tzw. segregatory firmowe według technologii i wiedzy, którą dopracowujemy od ponad 30 lat. Gwarantujemy najwyższą jakość, szybkie realizacje i atrakcyjne ceny. Segregatory dla firm to produkt, który jest naszą sztandarową produkcją: segregatory Premium, segregatory sztancowane, segregatory wzornikowe, segregatory targowe i segregatory ekologiczne to tylko część naszej bogatej oferty. Jako producent doradzamy naszym Klientom jak uczynić z segregatora świetne materiały szkoleniowe, materiały eventowe, wzornik segregatorowy i wiele innych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

Segregatory reklamowe, które Państwu proponujemy są produkowane z wysokiej jakości surowców. Segregatory firmowe wykonujemy w dowolnych formatach i o różnych szerokościach grzbietu. Nasze segregatory z nadrukiem wyposażamy w mechanizmy 2 lub 4 ringowe, oraz mechanizmy dźwigniowe w zależności od Państwa potrzeb. Dodatkowo proponujemy szereg akcesoriów dodatkowych i uszlachetnień. Segregator możemy wyposażyć w oczko grzbietowe, oczka rado, szynę metalową zabezpieczającą krawędzie okładki, trójkątne kieszenie samoprzylepne, kieszenie na wizytówki, płyty CD itp. W naszej ofercie znajdą Państwo również segregatory - teczki, segregatory z polipropylenu, segregatory ekologiczne, skóro i płótno -podobne, segregatory reklamowe sztancowane, segregatory prezentacyjne- prezentery, oraz etui do segregatorów. Jako producent segregatorów reklamowych oferujemy naszym klientom liczne uszlachetnienia okładek takie jak folia strukturalna zabezpieczająca okładkę przed zarysowaniami i nadająca niepowtarzalny wygląd. Poza tym stosujemy folie aksamitne nadające miękkość w dotyku, kalander oraz lakiery wybiórcze UV. Istniej możliwość produkcji nietypowych segregatorów z zamykaniem na magnesy lub rzepy, dodatkowo możemy wykonać tłoczenie Logo na segregatorze wg projektu klienta.

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk