Logowanie Zaloguj się
Radomsko: (44) 737 82 20 Katowice: (32) 720 31 51 Poznań: (61) 622 15 09 Kraków: (12) 397 51 60 Warszawa: (22) 213 06 30 Gdańsk: (58) 731 39 70 Nowy sącz: (18) 540 95 70 Wrocław: (71) 736 02 05
Numer telefonu na infolinię
Numer telefonu na infolinię  +48 501 639 996   

Milo - producent pudełek i opakowań reklamowych

Firma MILO to producent pudełek reklamowych i opakowań wykonywanych z użyciem nowoczesnych technik druku oraz wykończenia. Wiemy, jak ważne jest opakowanie produktu, dlatego dokładamy starań, by nasze pudelka na zamówienie spełniały najwyższe wymagania pod względem estetyki i trwałości. Stale unowocześniamy technologie produkcji, wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie uszlachetnień i stosowanych materiałów. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom różnorodne pudełka reklamowe dostosowane pod względem kształtu, wielkości i funkcjonalności do rozmaitych potrzeb. Proponujemy Państwu różnego rodzaju opakowania, boxy, gazetowniki i pudełka reklamowe. Produkujemy opakowania reklamowe z tektury litej, falistej oraz pudełka kartonowe i torby papierowe. Nasze pudełka firmowe produkujemy w różnych formatach i typach dostosowując się do Państwa potrzeb. Surowce używane do produkcji opakowań firmowych są najlepszej jakości co sprawia, że nasze produkty są wytrzymałe. Proponujemy pudełka reklamowe z nadrukiem indywidualnym zamykane na magnesy, pudełka dwu-częściowe, pudełka z okienkiem PCV, pudełka o konstrukcji fefco, pudełka firmowe na próbki, pudełka na wino etuii, papierowe pudełka z nadrukami i wiele innych.

Opakowania reklamowe z nadrukiem

Nadruki wykonujemy metoda offsetową. Proponujemy różnego rodzaju uszlachetniania folią błyszczącą, matową lub lakierem wybiórczym UV. Dodatkowo można zastosować znakowanie metodą Hot Stampingu. Proponujemy wypełnienie kartonową, papierową lub piankową wkładką, dostosowaną do produktów klienta. Wkładki sztancujemy oryginalnymi wykrojnikami wykonanymi specjalnie pod materiały, które będą w nich umieszczane.

PUDEŁKA DEKORACYJNE – PUDEŁKA OZDOBNE NA PREZENT

Ważny element naszej oferty stanowią pudełka dekoracyjne wykonywane specjalnie z myślą o estetycznym pakowaniu upominków. Wysokiej jakości pudełka dekoracyjne na prezent są wykonywane na zamówienie. W produkcji stosujemy nowoczesne metody uszlachetnienia, tak by pudełka dekoracyjne wyróżniały się atrakcyjnym wyglądem dopasowanym do charakteru podarunku. Możemy wykonać dla pudełka na zamówienie w różnych rozmiarach i kształtach, przeznaczone do pakowania alkoholi, gadżetów upominkowych i innych przedmiotów. Wykonujemy pudełka ozdobne na prezent matowe i błyszczące oraz ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie uszlachetnieniami.

PRODUCENT PUDEŁEK - KOMPLEKSOWE USŁUGI

Pudełka firmowe to doskonały pomysł na opakowanie na próbki lub upominek. Promocja marki z wykorzystaniem marketingowych gadżetów to skuteczny sposób budowania korzystnego wizerunku. Jako producent pudelek, firma Milo realizuje zintegrowane usługi. Możemy zapakować dla Klienta materiały promocyjne na zamówienie. Oferujemy kompleksową produkcję opakowań reklamowych wraz z konfekcjonowaniem produktów dostarczonych przez klientów. Dzięki temu zyskują Państwo gotowy gadżet reklamowy stanowiący doskonałą reklamę firmy. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą obejmująca pudełka kartonowe i tekturowe, etui, pudełka na próbki, torby reklamowe, opakowania na alkohole i inne pudełka reklamowe. Nasze eleganckie pudełka na zamówienie stanowią atrakcyjne opakowanie różnorodnych gadżetów, podarunków dla klientów oraz kontrahentów.